doenker profielfoto Edwin Dekker

Edwin Dekker

Is een finance projectmanager met ervaring op het snijvlak van business en IT. Edwin verbetert de financiële functies bi...

edwin@doenkers.com

06-5389 2489

doenker profielfoto Jacques van den Doel

Jacques van den Doel

Begeleidt samenwerkingsvraagstukken op het gebied van financiële dienstverlening en pensioenverzekeringen. Jacques is ee...

jacques@doenkers.com

06-542 56227

doenker profielfoto Jacinto Holten

Jacinto Holten

Is een partner in advies, creatie en realisatie van de ideale werkomgeving en is inzetbaar voor het gehele traject: van ...

jacinto@doenkers.com

06-5424 5703

doenker profielfoto Arjan Hoogeboezem

Arjan Hoogeboezem

arjan@doenkers.com

06-5342 8730

doenker profielfoto Gerrit Jan van Lonkhuyzen

Gerrit Jan van Lonkhuyzen

Via training, coaching en procesbegeleiding bied ik nieuwe perspectieven aan individuen, teams en organisaties. Of ik zet me een periode in als interim manager.

gerritjan@doenkers.com

06-2005 9644

doenker profielfoto Albert Roelofswaard

Albert Roelofswaard

Begeleidt vraagstukken op het gebied van Het Nieuwe Werken, anders werken en samenwerken. Albert is een implementator, a...

albert@doenkers.com

06-216 54266

doenker profielfoto Steven Happée

Steven Happée

Helpt organisaties bij het realiseren van hun doelstellingen middels Agile Werken. Als Agile Coach, Agile Leader, Scrum ...

steven@doenkers.com

06 212 543 65

doenker profielfoto Floris Vrasdonk

Floris Vrasdonk

Begeleidt IT-, facility management- en HR-afdelingen met nieuwe manieren van werken. Floris is een IPMA en Prince II gec...

floris@doenkers.com

06-4641 8642

doenker profielfoto Ruud Zandbergen

Ruud Zandbergen

Begeleidt organisaties bij invoering van innovatieve manieren van werken, denkt in strategische en praktische oplossingen en met zijn enthousiasme betrekt hij de mensen en krijgt ze in beweging.

ruud@doenkers.com

06-1613 3142