doenker profielfoto Natasja Asselman

Natasja Asselman

Interim- en changemanager. Biedt toegevoegde waarde op het vlak van actief meedenken, zaken scherp stellen en daadkracht...

natasja@doenkers.com

06-558 72534

doenker profielfoto Edwin Dekker

Edwin Dekker

Is een finance projectmanager met ervaring op het snijvlak van business en IT. Edwin verbetert de financiële functies bi...

edwin@doenkers.com

06-5389 2489

doenker profielfoto Raymond Dijkstra

Raymond Dijkstra

Entameert, realiseert en implementeert veranderingen als interimmanager, business consultant en projectmanager. Sociale ...

raymond@doenkers.com

06-1966 9830

doenker profielfoto Jacques van den Doel

Jacques van den Doel

Begeleidt samenwerkingsvraagstukken op het gebied van financiële dienstverlening en pensioenverzekeringen. Jacques is ee...

jacques@doenkers.com

06-542 56227

doenker profielfoto Jacinto Holten

Jacinto Holten

Is een partner in advies, creatie en realisatie van de ideale werkomgeving en is inzetbaar voor het gehele traject: van ...

jacinto@doenkers.com

06-5424 5703

doenker profielfoto Arjan Hoogeboezem

Arjan Hoogeboezem

arjan@doenkers.com

06-5342 8730

doenker profielfoto Monique Lueb

Monique Lueb

Coach en trainer rondom nieuwe manieren van werken (zoals Het Nieuwe Werken). Je kunt dan denken aan leiderschaps-, team...

monique@doenkers.com

06-4125 6074

doenker profielfoto Albert Roelofswaard

Albert Roelofswaard

Begeleidt vraagstukken op het gebied van Het Nieuwe Werken, anders werken en samenwerken. Albert is een implementator, a...

albert@doenkers.com

06-216 54266

doenker profielfoto Steven Happée

Steven Happée

Helpt organisaties bij het realiseren van hun doelstellingen middels Agile Werken. Als Agile Coach, Agile Leader, Scrum ...

steven@doenkers.com

06-2125 4365

doenker profielfoto Floris Vrasdonk

Floris Vrasdonk

Begeleidt IT-, facility management- en HR-afdelingen met nieuwe manieren van werken. Floris is een IPMA en Prince II gec...

floris@doenkers.com

06-4641 8642

doenker profielfoto Ruud Zandbergen

Ruud Zandbergen

Begeleidt organisaties bij het invoeren van innovatieve manieren van werken en organiseren. Ruud denkt zowel in strategi...

ruud@doenkers.com

06-1613 3142